На сторінці в соціальній мережі Instagram відомого українського телеведучого «Всюди Люди» та «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолія Анатоліча, який зовсім недавно став багатодітним татком, з'явилася нова публікація.

Цього разу шоумен і телеведучий побував в гостях у девелоперської компанії, яка займається розробкою, реалізацією та управлінням проектами в сфері житлової та комерційної нерухомості. Він також взяв інтерв'ю у адміністратора проекту DIADANS-нового житлового комплексу в Києві.

"Я завжди цікавлюся найсучаснішим і просунутим. Тим, що в майбутньому стане нормою для всіх. Чи чули ви щось про концепцію екологічного простору для життя і тренди будівництва майбутнього?",- запитує Анатолій Анатоліч у підписі до опублікованого знімка.

На фото він разом з двома співробітницями компанії, яка займається нерухомістю.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

«З інтерв'ю ви дізнаєтеся про оцінювання екологічної ефективності-сертифікації BREEAM, показники безпеки, Зручність ЖК та багато іншого», - пообіцяв телеведучий своїм передплатникам.

Нагадавши, у Вікторії Смеюхи після розпаду "НеАнгелів" відкрилося друге дихання: "націлена на перемогу". Вікторія Смеюха заявила про своє переродження.