Шістнадцятирічний син Децла зробив ряд заяв з приводу ситуації з покійним батьком. Про це повідомляє телеграм-портал тільки нікому.

Як раніше було відомо, 35-річний музикант, відомий під псевдонімом Децл раптово помер 3 лютого 2019 року в Іжевську під час концерту. У музиканта зупинилося серце в тридцять п'ять років.

Син Децла, скріншот: Youtube
Син Децла, скріншот: Youtube

У чоловіка залишився син Антон Толмацький, який при цьому розповідає різноманітні історії про їхню сім'ю, яка переживає вкрай важкий період після смерті артиста. За словами Антона, одна бабуся Децла досі не знає про його смерть. Сім'я боїться її травмувати.

З батьками загиблого батька він не спілкується. Ображений, що забрали частину спадщини до його повноліття під приводом «щоб мати не вкрала».

Популярні новини зараз

56-річна Алла Мазур показала себе молоду поруч із батьками і сином: "Далося нелегко"

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Показати ще

Також за словами Антона, у нього на даний момент придбати новий комп'ютер для навчання. Олексію Толмацькому він не може пробачити ДНК-тест, так як він сумнівається в тому, що він йому рідний..

Як би це ні було сумно чи прикро, але після епізоду, коли ми ставили чай на могилу батька ... вона, по-моєму, в його шмотках ходила на наступний день, випила цей чай з могили
, - розповів він.

Тоні - єдиний син репера, кровний зв'язок якого з Децлом ставив під сумнів батько виконавця, який свого часу продюсував сина і зробив його першою зіркою хіп-хопу в Росії. Відомо, що Децл, справжнє ім'я Кирило Толмацький, мав важкі стосунки з батьком, а також славою.

Нагадаємо, сім'ю покійного Децла переслідує " психопат", син репера благає про допомогу.

Як повідомляв "Знай.ua", син Децла намагається прославитися на імені покійного батька: юніор в репі

Знай.ua писав, син загиблого російського репера зробив ДНК-тест на спорідненість: суд показав результат