На території України вирішили спростити процедуру зі зміни прописки для військовозобов'язаних українців. Тепер поміняти місце реєстрації можна без фізичного візиту до військкомату, а з використанням програми "Дія".

Тепер українським чоловікам більше не треба йти до військкомату. Про це стало відомо завдяки новій публікації глави Мінцифр Михайла Федорова в мережі Facebook.

Публікація Михайла Федорова, скріншот: Facebook
Публікація Михайла Федорова, скріншот: Facebook

За його словами, відомство підключилося до реєстру військовозобов'язаних. Щоправда, послугою зможуть скористатися не всі українці, а лише ті, хто внесений до реєстру і у кого немає проблем з документами. Таким чином, призовники не зможуть так просто змінити прописку.

"За заявкою людини Дія робить запит до реєстру військовозобов'язаних. Дані про нове місце реєстрації після його зміни автоматично передаються для зміни обліку зі старого військкомату в новий. Зміна місця реєстрації - одна з найпопулярніших послуг в нашій країні і складних в отриманні", - зазначив Федоров.

Популярні новини зараз

"Тебе нема": Іван Дорн різко перейшов на українську і заговорив словами Святослава Вакарчука з "Океан Ельзи"

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

7 днів вихідних для тисяч українців – від Кабміну вимагають офіційно затвердити новий робочий графік 

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

На даний момент послуга доступна лише для власників ID-карт в декількох містах-Київ, Харків, Рівне, Луцьк, Кривий Ріг, Маріуполь і Вінниця. При цьому зазначено, що нове місце прописки відображатиметься в Дії у внутрішньому і закордонному паспортах.

Раніше повідомляли, Україна перша в світі запровадила електронні паспорти: коли можна забути про папірці.

Як повідомляв Знай.uа, ідентифікація абонентів мобільного зв'язку стане обов'язковою: до якого часу потрібно прив'язати свій номер.

Знай.uа писав, "Дія" допомогла кіберполіції розкрити мерзенну схему на 300 тисяч: набрали кредитів, як пиріжків.