Український співак, чоловік співачки і екссолістки групи "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої Володимир Дантес часто викладає різні пости на своїй сторінці в соцмережі Instagram, демонструючи моменти творчого та особистого життя.

Нещодавно знаменитість разом з дружиною Надею Дорофєєвою відправився в довгоочікувану відпустку, Вибравши для відпочинку сонячну Туреччину.

Так, артист зробив селфі на початку літніх канікул і схоже під кінець - таким чином Володимир вирішив порівняти, як сильно він змінився за час релаксу в готелі. Шоумен зазначив, що на місце синців прийшла бронзова засмага, почала відростати борода, а обличчя злегка покрилося веснянками.

Сам же виконавець став мислити позитивніше, відчувати щасливіше і поки морально не готовий повертатися до наполегливої роботи, але все ж змушує себе.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

"Я обіцяв викласти селфі після відпочинку. А я не балабол🤣

Синці пішли, а на їх місце прийшла засмага.

Зарості вуса в бороді і веснянках.

Став мислити позитивніше. Взагалі став щасливішим.

Зрозумів, що можу виставити фото з таким виразом обличчя, т.к тільки що зрозумів, що знову потрібно працювати, а я прям морально не готовий до цього. Але ... куди ж ви без мене. Не впораєтеся🤣"