Відома шведська модель і блогерка Наташа Краун, яка є володаркою найбільших сідниць у світі, знову похвалилася своїми пишними формами.

Модель Наташа Краун має чимало шанувальників у різних куточках світу, тому дівчина досить часто тішить їх новими світлинами чи відео, демонструючи свої пишні форми у соцмережі Instagram. До речі тут на неї підписано 1.9 мільйона осіб, які пильно стежать за життям Краун.

Наташа Краун, скріншот із відео
Наташа Краун, скріншот із відео

Цього разу з багатомільйонною аудиторією шанувальників Наташа Краун поділилася відео на, якому пройшлася у коротеньких шортиках. Дівчина дуже пишається своїми формами, тому не втрачає можливості демонтувати їх широкому загалу.

Наташа Краун, скріншот із відео
Наташа Краун, скріншот із відео

Так, модель одягла коротенький синій топ та шортики такого ж кольору, які вдало підкреслюють її форми.

"Літній вайб", - так лаконічно підписала відео володарка найбільших у світі сідниць.

Нагадаємо, раніше мало не порвалися: володарка найбільших сідниць у світі Наташа ледь вмостила свою гордість в екран. Наташа Краун знову засвітила спідньою білизною

Як повідомляє портал "Знай" Наташа з рекордними сідницями затьмарила тверк Cardi B посеред класної кімнати. Наташа Краун показала як трясуться її величезні сідниці.

Також "Знай" писав, що Наташа з найбільшими сідницями в світі викупала свою гордість в Леопарді. Найбільші сідниці в світі не змогли сховатися за смужкою леопардового купальника