Як відомо, нещодавно стартував новий сезон проекту "Танці з зірками", і серед учасників можна помітити популярну колись співачку Євгенію Власову.

Зараз жінка дуже рідко з'являється в медіа-просторі, але, якось на участь у проекті все ж погодилася. При цьому, назад в шоу-бізнес повертатися вона не хоче.

Ходили чутки, що співачка і від танцювального проекту хотіла відмовитися, але, її вмовила спочатку Тіна Кароль, а потім Наталія Могилевська. Як виявилося, все це неправда, і її ніхто не вмовляв.

Прийшла пропозиція, Євгенія Власова зважила всі за і проти, i ось вона вже на паркеті.

Популярні новини зараз

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Далі Раміна запитала у Євгенії, що для неї найскладніше в танці: "Зібратися, тому що це правда, потрібно триматися зібраною. Тримати поставу, мені Макс постійно говорить груди вперед, я кажу, було б що".

Також, Євгенія Власова розповіла, як саме підібрала партнера по танцях. Вона станцювала з переможцем минулого сезону Максом Леоновим, і відразу зрозуміла, що вони спрацюються.

Пізніше, на її сторінці в соціальній мережі Instagram з'явився пост, в якому вона зазначила, що їй дуже пощастило з партнером, і вона сама собі заздрить.

"Він дуже чуйна людина і чоловік, тонко відчуває і Уважний. Фантастичний учитель, не поміченої не залишиться ні найменша деталь в танці. Він дивовижний і теплий! Вміло поєднує в собі строгість і людське тепло" - розповіла Євгенія Власова.