Не секрет, що українців просто вражає пунктуальність німців, легкий стиль африканських країн і іноді "варварські" традиції жителів островів. Але для когось, з інших країн, ми теж є "дивними".

Журналісти видання "Українська Правда.Життя" зібрали кілька вражень іноземців про нас - українців.

Виявляється, наші погляди, звички та столітні традиції можуть просто шокувати:

Українці, кадр з відео
Українці, кадр з відео

В українців багато знайомих, але мало друзів

Популярні новини зараз

Стало відомо, що сказала померла Стелла Клименко з "МастерШеф" своїм близьким в останній день: "Почати нове життя"

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Аллі Мазур - 56: ведуча 1+1 після боротьби з онкологією згадала, хто подарував їй життя - давно на небесах

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

На думку китайця Чонг Лі, українець визнає тебе своїм другом тільки після того, як ви разом пройдете і вогонь, і воду. Він переконався в цьому, коли навчався в Україні. Чонг Лі роз'яснив, що в Китаї людину називають другом відразу після знайомства. Навіть друг твого друга автоматично стає і твоїм другом.

Аптека, кадр з відео
Аптека, кадр з відео

Українці люблять самолікування

Бельгійка Стефані кілька тижнів подорожувала Україною і у неї склалися дуже суперечливі враження. Вона виявила, що українці розумні і начитані, але вкрай рідко звертаються до лікарів. Всі українці, які зустрічалися Стефані, прагнули лікуватися самостійно.

Також вона здивувалася, що кожен може придбати ліки в аптеці, в тому числі антибіотики, без рецепта лікаря. У Бельгії, як і в інших країнах Євросоюзу, для цього спочатку треба відвідати лікаря і отримати рецепт. Вільно продаються тільки пластир, засоби особистої гігієни та презервативи.

Українці на пляжі, фото: Знай.ua
Українці на пляжі, фото: Знай.ua

Українці можуть прийти в гості без запрошення

Ще одним відкриттям для Стефані стала звичка приходити в гості без запрошення. Люди можуть зателефонувати і повідомити про свій візит або ж взагалі не попереджати. Спочатку Стефані сприйняла це як нахабне втручання. Але згодом вона зрозуміла, що це прояв відкритості та гостинності українців. Стефані навіть вирішила, що таку традицію варто перейняти бельгійцям. Це зробило б їх значно дружніше. Візит без запрошення, навіть до батьків, сприймається там як неповага до господаря.

Дитяче взуття.Фото з сайту Рexels
Дитяче взуття.Фото з сайту Рexels

Українці знімають вдома взуття

Для Кріса - студента з обміну з США, звичка роззуватися вдома стала справжнім випробуванням. Він весь час забував про це і зустрічав суворий погляд господині. До того ж чимало українців користується домашнім взуттям. Кріс припускає, що таке взуття, мабуть, існує тільки в Україні.

У той же час y США не прийнято знімати вдома взуття. Це не дивно, адже американці пересуваються, здебільшого, на авто, A їх вулиці досить чисті, тому взуття не залишає бруду на підлозі.

Майдан, фото: Суспільне
Майдан, фото: Суспільне

Українці не терплять, коли хтось не виконує свої обіцянки

Мексиканець Фернандо вже цілий рік працює в Україні. За цей час він зауважив, що українці дуже вимогливі і чекають виконання обіцянок. Через це, на думку Фернандо, вони постійно перебувають у стресі, адже завжди комусь щось винні. Українці не можуть спокійно відпочивати, постійно стежать за часом, a також за людьми, які їм щось пообіцяли. У той же час мексиканці сприймають обіцянку як спосіб проявити дружність, а не як обов'язок.

Українці часто роблять зауваження

Юля разом з чоловіком живе на Сицилії, де проводить екскурсії і веде блог про життя на острові. Вона зауважує, що їй довелося відмовитися від деяких українських звичок, які здавалися місцевим варварськими. Так, сицилійці рідко роблять зауваження і намагаються уникати конфліктів.

Українці люблять хитромудрі жарти

Батур з Туреччини зауважив, що український жарт схожий на капусту, тобто має багато нашарувань. Людина розповідає частину історії, a інше необхідно розгадати самому. При чому смішна саме нерозказана частина. Але щоб її зрозуміти, треба знати історичні події, враховувати менталітет і культурні особливості, про які іноземець не має жодного уявлення. На відміну від українських, турецькі жарти схожі на повчальні історії, де один персонаж хитрує, але не отримує бажаного.

Українці, фото: Unian
Українці, фото: Unian

В українок проблеми з розстановкою пріоритетів

Мері живе в Західному Кербі (Великобританія) і займається домашнім господарством. Її вражає прагнення українок встигнути скрізь і відразу. Жінка може доглядати за дитиною, прибирати, готувати і навіть підробляти по кілька годин на день. Жінки Британії зазвичай займаються чимось одним - або сім'я і діти, або кар'єра.

В Україні не можна грати з чужими дітьми без дозволу

Рамдані виріс на острові Ява (Індонезія) і звик до того, що незнайомці легко спілкуються на зупинках або в чергах. Тому його здивувало, що українці насторожено ставляться один до одного, особливо коли це стосується дітей.

Рамдані зазначає, що в них вважається нормальним при зустрічі з незнайомою людиною з дитиною сказати щось малюкам або навіть ціпнути за щічку. Але в Україні такі дії можуть викликати щонайменше холодний погляд батьків. Він робить висновок, що українці не дружні з дітьми.

Раніше повідомляли, одружений Дмитро Комаров знайшов собі наречену в пакистанській пустелі: "Це велика удача".

Як повідомляв Знай.uа, Міла Кузнєцова з 15-м розміром грудей перетворилася на кішечку в радість чоловікам: "Будь-кого замурличе".

Знай.uа писав, улюбленець Тіни Кароль Слава Дьомін показав, чого не вміють більшість батьків: "Можуть тільки мріяти".