Царююча королева Великобританії і королівств співдружності з Віндзорської династії Єлизавета II 21 квітня 2021 року святкувала 95-річчя.

Її чоловік, герцог Единбурзький, Філліп, помер незадовго до Дня народження дружини, у віці 99 років, не доживши до століття всього кілька місяців. Тому зовсім недавно з'явилися деякі важливі коригування до переліку запланованих траурних заходів у складі плану дій на випадок смерті королеви.

Королева Єлизавета ІІ - фото focus
Королева Єлизавета ІІ - фото focus

Список дій отримав назву "Лондонський міст". І через пандемію коронавірусу (COVID-19) королівський двір був змушений попрацювати над змінами — кожен його член повинен бути напоготові, коли це станеться. Наступні заходи розписані на наступні десять днів ("День Д";" Д+1","Д+2"...).

Офіційне повідомлення про смерть Єлизавети II буде отримано британськими чиновниками, в першу чергу.

Популярні новини зараз
В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще

"Шановні колеги, я з сумом пишу вам, щоб повідомити про смерть Її Величності Королеви", - говоритиметься в чернетці листа від секретаря Кабінету Міністрів.

Королева Єлизавета ІІ - фото hellomagazine.com
Королева Єлизавета ІІ - фото hellomagazine.com

Коли листи піддадуться масовій розсилці, в столиці Великобританії, Лондоні, на десять хвилин приспустять прапори. Далі законодавчі органи Уельсу, Шотландії та Північної Ірландії закриються з британським парламентом, а сайт королівської сім'ї буде пофарбований в чорні квіти.

Якщо королева Єлизавета II помре, державні відомства не зможуть публікувати нетермінові новини. Похорони відбудуться на десятий день, а короля Чарльза оголосять новим сувереном на наступний ранок після смерті.

Королева Єлизавета ІІ - фото RoyalFamily
Королева Єлизавета ІІ - фото RoyalFamily

Нагадаємо, Єлизавета Друга судитиметься з Меган Маркл і принцом Гаррі за наклеп: ціна правди 20 мільйонів

Як повідомляв "Знай.ua", королева Єлизавета II відкрила вакансію до палацу: платить 34 тисячі доларів

Знай.ua писав, онук королеви Єлизавети II принц Гаррі показав свій характер всьому світу: не посоромився висунути язик