Відомий український співак Дзідзьо (Михайло Хома), який нещодавно розлучився з дружиною, виконавицею Slavia, активно веде свій аккаунт в соціальній мережі Instagram, де часто показує закулісся особистого і творчого життя.

Після святкування 12-річчя групи "DZIDZIO" 9 вересня знаменитість поділився з шанувальниками радісною новиною.

Так, артист повідомив, що зібрав на платформі YouTube півмільярда переглядів кліпів і виступів. Шоумен зазначив, що вони з групою стали одними з перших виконавців, які завели канал YouTube і отримали заповітну "Срібну копку", проте зупинятися на цьому не стали.

Михайло прикріпив коротеньке відео з уривками своїх найуспішніших відеоробіт - кліпи на пісні "Вихідний", "Стоїть гора висока", "Зимова казка", "Киця" та багатьох інших.

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Півмільярда😃🥳 переглядів
на YouTube каналі DZIDZIO

Ми були одними з перших серед українських артистів, хто завів власний канал на YouTube та отримав «Срібну кнопку».

А сьогодні на нашому офіційному каналі DZIDZIO вже півмільярда переглядів!

Дякую! Скоро буде і мільярд!
🚀🔥🚀🔥🚀🔥🚀🔥🚀"