Український співак, чоловік співачки і екссолістки гурту "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої Володимир Дантес часто викладає різні пости на своїй сторінці в соцмережі Instagram, демонструючи моменти творчого та особистого життя.

Знаменитість поділився з шанувальниками несподіваною новиною - він разом з успішними українськими коміками афішував гумористичне шоу "Стендап 380", перший випуск якого відбудеться вже в суботу 21 вересня.

Так, артист зізнався, що ідея з українським стендапом зародилася у нього ще два роки тому, коли Володимира покликали ведучим на подібний проект, який надалі так і не презентували.

Шоумен запропонував гумористам спробувати себе не на телебаченні, а на платформі YouTube і почав шукати гроші для зйомок.

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Ніколи не розпалюйте цими дровами у будинку: які види деревини підходять для печі, каміна та котла Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці
Показати ще

"Ідея зі стендапом з'явилася у мене два роки тому. Ну як з'явилася, мене покликали ведучим)))

Те, що відзняли, нікуди не вийшло. Я запропонував хлопцям, мовляв, зробімо це не для телика, а для YouTube. І пішов шукати гроші, щоб це зняти.

І, як багато що в моїй кар'єрі, всього-то два роки - і хоба! готово)))

З нами найкращі, на мою скромну думку, українські КОМІКИ.

Разом з крутими comedy buddies написали монологи, прогнали це все разів 50 для впевненості, повирізали все, що здалося не таким вже смішним, ще прогнали, ще повирізали, а потім ще і ще, відзняли і змонтували для вас самий сік!"

instagram.com/vladimirdantes/