Багато з наших читачів пам'ятають той самий епатажний гурт "Kazaky", який був популярним на самому початку 2010-х років, так би мовити на світанку YouTube в Україні. Покоління дітей, яке в ті роки сиділо біля телевізора і дивилося на ці кліпи зараз "розважається" по-своєму.

Просто з української столиці з-під гуртожитку київської "Політехніки" прийшло відео, на якому, можливо, студенти даного вишу в шкіряних ременях влаштували бій.

Дані кадри опублікував Telegram-канал "Х.К."

Студенти біля КПІ, скріншот: Telegram
Студенти біля КПІ, скріншот: Telegram

"Ти шо, думаєш, що ти повелитель болю? Боюся, що ні... Швидше за все, на твоє о*ко чекає страпон від Таньки з 2-ї групи. Розважався на КПІ - Punisher", - підписали відео автори публікації.

Популярні новини зараз
Майже на 60% більше: тарифи на вивіз сміття перевищили межу розумного Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Тільки можна здогадуватися навіщо молоді люди влаштували такий перфоманс. Сумнівно, але даний бій було знято на камеру не для того щоб потім транслювати на одній з кафедр навчального закладу.

Однак, можна припустити, що дані "відосики" зроблено для мережі TikTok і залучення уваги. Тоді все ясно, у хлопців це вийшло на 100% - увага їм вже забезпечена, і не тільки соціальних мереж, а й деканату, і військкомату.

Раніше повідомляли, у Києві невідомі напхали свинцем українського чиновника: лікарі роблять все можливе.

Як повідомляв Знай.uа, копи зловили небезпечного збоченця, полював на маленьких хлопчиків: "100 гривень на годину...".

Знай.uа писав, відома модель поскаржилася на збоченців: "Хотіла зняти квартиру".