Реперша Alyona Alyona, яка вже встигла отримати велику популярність в Україні, не надто часто радує шанувальників будь-якими публікаціями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 380 тисяч осіб.

А зараз дівчина настійно заявила, що її фанати неправильно слухають музику і виділила 5 пунктів, як це можна виправити. На самому початку Alyona Alyona зізналася, що протягом тривалого часу не давала ніяких порад, але прийшов час.

Alyona Alyona, instagram.com/alyona.alyona.official
Alyona Alyona, instagram.com/alyona.alyona.official

"Підтанцьовуємо! Прослуховування музики неможливо без ось цих дригів руками, ногами і попою. Не забуваємо про гойдалку, який включаємо на max level. Ти в кліпі! Так-так, ти не просто слухаєш трек, Ти вже герой кліпу. Ти не їдеш в маршрутці з роботи, ти мчиш на червоному кабріолеті поруч з симпатичним Антоніо і загадково дивишся на дорогу", - пише виконавиця в публікації.

Alyona Alyona, instagram.com/alyona.alyona.official
Alyona Alyona, instagram.com/alyona.alyona.official

Популярні новини зараз

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Далі Alyona Alyona торкнулася незнання англійських слів у пісні. Потрібно співати хоча б приспів, а потім просто придумати щось схоже, щоб здавалося, ніби слова все ж знайомі. Під кінець вона торкнулася гучність, щоб музика грала в навушниках дуже голосно. А п'ятий пункт є рекламним.

Нагадаємо, Alyona Alyona "приєдналася" до протестувальників заради благої справи: "Повинен бути на волі"

Як повідомляв "Знай.ua", Alyona Alyona показала себе юною і зізналася, чого не варто було робити в 18: "Складно, але цікаво"

Знай.ua писав, Alyona Alyona зберігає подарунок коханого чоловіка вже 15 років, хлопця тоді в думках не було: "Ви закохаєтесь"