Український адвокат розповів, що українців незабаром зобов'яжуть вакцинуватися. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Адвокат Олександр Моргун розповів, що для цього вже підготовлена правова база. "Вас всіх змусять вакцинуватися", - заявив він на офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram.

Він повідомив, що ті обмеження, які є в українців з 23 вересня в рамках "жовтої зони" є лише розминкою.

нас всіх змусять це зробити закручуючи всі гайки які тільки можливо, але добровільна вакцинація це міф, я думаю тут без питань. Або це панацея яку просто дурний народ не розуміє, голка на яку нас всіх підсадять спочатку безкоштовно, а потім кожні 6 місяців якщо хочеш працювати, їздити за кордон або просто ходити в кіно заплати і будь вільний
, - повідомив він.

Популярні новини зараз
Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Тарифи на світло: скільки доведеться платити українцям під час постійних відключень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Відзначимо перелік обмежень в жовтій зоні.

  • Проведення масових заходів за участю більше однієї людини на 4 кв. м площі будівлі;
  • Заповнюваність кінозалів та інших закладів культури - не більше 50%;
  • Спортзали можуть працювати за умови - не більше 1 людини на 10 кв. м;
  • Школи можуть працювати, якщо вакциновано не менше 80% персоналу (це стосується всіх співробітників, а не тільки вчителів).
  • Садочки та школи для 1-4 класів продовжують роботу.

Нагадаємо, раніше Кабмін заявив про обов'язкову вакцинацію для окремих категорій громадян

Як повідомляв Знай.иа, доктор Євген Комаровський і футбольний коментатор Віктор Вацко помірялися "грибним урожаєм": "Головач гігантський".

Знай.иа писав, у вас є 30 хвилин, щоб врятувати життя: в яких випадках треба негайно викликати швидку.