Пародист, шоумен і чоловік Примадонни Алли Пугачової Максим Галкін опублікував фото з сімейної вечері, куди до зоряної пари заїхав склад журі Голос 60+ і за сумісництвом — добрі друзі.

Такий пост Максим Галкін опублікував у своєму Instagram. На фото можна побачити обличчя, знайомі кожному на пострадянському просторі - в кадрі Стас Намін, Валерій Леонтьєв, Лайма Вайкуле, Олег Газманов з дружиною Мариною, а також зіркові дітки.

Валерій Леонтьєв, фото: kubnews.ru
Валерій Леонтьєв, фото: kubnews.ru

Примітно, що всі ці люди не тільки співпрацюють і перетинаються на естраді і у всіляких шоу, але і підтримують теплі відносини в звичайному житті. Галкін зізнався, що посиденьки видалися веселими і душевними. А в коментарях шанувальники писали про те, як чудово виглядають артисти. Особливо вразив зовнішній вигляд 72 — річної Алли Пугачової і її ровесника Валерія Леонтьєва-всі відзначили, що час над ними абсолютно не владний. "Боже, Леонтьєва б ніколи не впізнала... "" як бомбічно виглядає Алла!!! Аж мурашки від неї і від Леонтьєва". "Я не впізнала Валеру Леонтьєва". "Чому ж так Валерій Леонтьєв завжди без дружини? І скрізь...", " Леонтьєв в журі? Він пам'ятається говорив, що не любить існувати і вершити долі", - писали в коментарях.

Популярні новини зараз
В українських водіїв хочуть почати конфісковувати автомобілі на потреби ЗСУ: хто може втратити "залізного коня" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Валерій Леонтьєв несподівано увірвався на "крилах кохання": "Хочу подарувати..."

Також "Знай.иа" повідомляв, що Валерій Леонтьєв не зміг відмовити дамочкам 60+ : "Злодействуем, важко говорити "ні"

Як повідомляв портал «Знай.иа", Алла Пугачова обняла кучерявого чоловіка і засипала його компліментами - забула про Галкіна