Аліна Гросу показала кадри з концерту. Відповідне відео з'явилося на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Відома українська співачка Аліна Гросу довгий час жила і працювала на території РФ. Вона частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 450 тисяч чоловік.

Як відомо, зараз дівчина зустрічається з російським актором Романом Полянським, з яким активно проводить час. Часто дівчина ділиться фотографіями спільного проведення часу з ним.

5 жовтня дівчина опублікувала серію відео в сторіз соціальної мережі з концерту. На одному з відеозаписів можна побачити, що дівчина вирішила залучити свого коханого до виступів.

Популярні новини зараз

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

У черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Під час виконання однієї композиції чоловік вийшов на сцену і заспівав разом. Можна побачити, що у Романа Полянського є вокальні здібності, проте композицію виконує він за допомогою речитативу.

Нагадаємл, Тіна Кароль закрутила роман з двома чоловіками одночасно:"акуратно дуже". Тіна Кароль відверто розповіла про особисте

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тіна Кароль захотіла близькості, але не з Даном Баланом: "тільки без обману". Тіна Кароль розповіла про свої бажання

Також "Знай.ua" писав, сумний Дан Балан вирушив якнайдалі від Тіни Кароль: "хіба час існує?". Дан Балан поділився новими фотографіями. знімку артист позує з серйозним і навіть сумним виразом обличчя і пронизливим поглядом.