Філіппінець Бретман Рок став першим геєм, який знявся для обкладинки журналу Playboy. Про це повідомляє CNN.

«Bretman Rock has donned Playboy's famed bunny ears and become the first out gay man to star on its cover. The 23-year-old Filipino influencer, who rose to fame on YouTube before landing his own MTV show, is one of the few men ever to wear the Playboy ears, joining actors Ezra Miller and Paul Rudd (Бретман Рок надів знамениті кролячі вуха Playboy і став першим геєм, який знявся на обкладинці журналу. 23-річний філіппінський інфлюенсер, що прославився на YouTube ще до того, як влаштував власне шоу MTV, є одним з небагатьох чоловіків, які коли-небудь носили вуха Playboy, він приєднався до акторів Езре Міллера і Пола Радду)», - пише новинне агентство.

Таке нововведення журналу для чоловіків, відомого своїми фото оголених жінок, порадувало далеко не всіх. Багато хто засумнівався в тому, що видання взагалі розуміє, що робить – адже Playboy завжди асоціювався з гетеросексуальністю.

Playboy показав свого нового кролика, фото з instagram
Playboy показав свого нового кролика, фото з instagram

Популярні новини зараз
Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще

"All of these desperate attempts at brand relevance ... shameless( всі ці відчайдушні спроби підвищити актуальність бренду... Безсоромні)», «PlayBoy is literally a straight men's magazine but go off (PlayBoy - це буквально чоловічий журнал для натуралів, але він не працює)», «Does playboy even know their audience? (Чи знає плейбой свою аудиторію?) ", "They gone take cramps and menopause (у них почалися судоми і менопауза)», - не оцінили витівку відомого видання його колишні читачі.

"Hugh Hefner turning over in his grave right now (Х'ю Хефнер зараз перевертається в могилі)", додають коментатори.

Нагадаємо, що улюблениця Святослава Вакарчука Соловій вперше роздяглася на камеру: майже, як у Playboy. Зірка заявила, що її тіло - це її справа. Варто тільки поглянути на ці знімки

Раніше Знай писав, що модель Playboy Лейсі Кей Сомерс показала свого пишногрудого клону: немов дві краплі. Лейсі Кей Сомерс представила шанувальникам красуню-подружку

Також Знай повідомляв, що Оля Полякова в латексі перетворилася на зайчика Playboy: блиснула звабливими формами. Оля Полякова поділилася з шанувальниками спокусливим відео зі зйомок "Маски"