Популярна українська модель plus-size Міла Кузнєцова записала кумедне відео, де разом зі своєю подругою обіграла вічне бажання всіх дівчат мати більший розмір грудей.

Власниця найбільших натуральних грудей України Міла Кузнєцова має багатотисячну армію шанувальників, тому вона частенько тішить їх всілякими фотографіями, відео або новинами з особистого і професійного життя у своїх соцмережах. Цього разу вона вирішила записати кумедне відео для популярної мережі ТikТok.

Скріншот відео в  ТikТok Міли Кузнєцової
Скріншот відео в ТikТok Міли Кузнєцової

Міла Кузнєцова вирішила записати відео зі своєю подругою під пісню гурту Ленинград "Молитва". За задумом подруга моделі plus-size повторяє слова пісні, де дівчина звертаючись у молитвах до Бога та просить іншої зовнішності. Їй би хотілося б і коротший ніс, і зовсім інший розмір грудей.

Скріншот відео в  ТikТok Міли Кузнєцової
Скріншот відео в ТikТok Міли Кузнєцової

Коли мова йде про груди, то подруга показує на Мілу Кузнєцову, яка є володаркою 15 натурального розміру. Після цього дівчина дивиться на свої груди й дуже засмучується.

Скріншот відео в  ТikТok Міли Кузнєцової
Скріншот відео в ТikТok Міли Кузнєцової

"Я хотіла ніс, трохи коротший і зовсім інший розмір грудей. Я молилася вдень, молилася вночі, але без результату попереду. Бог, ти що оглух?", - співається у пісні під яку Міла Кузнєцова записала відео для ТikТok.

Популярні новини зараз

Збіднілі на локдаунах українці почали продавати повітря по 40 грн: заробляють, як можуть

Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Арсен Мірзоян розвеселив українців походом в "Сільпо": "Ще не їв, а вже в шапці"

Показати ще

Скріншот відео в  ТikТok Міли Кузнєцової
Скріншот відео в ТikТok Міли Кузнєцової

@slezhuzatobou

♬ Молитвенная - Ленинград

Нагадаємо, що Міла Кузнєцова з 15-м розміром одяглася в латекс та розсунула ніжки: "Спокуслива киця".Міла Кузнєцова з 15-м розміром поманила чоловіків

Як повідомляв Знай, Міла Кузнєцова з 15-м розміром грудей поманила українців в купальнику: "дивився по сторонах". Міла Кузнєцова опублікувала нове фото

Знай писав, Міла Кузнєцова з 15-м розміром грудей станцювала тверк на камеру: "рухай, рухай з * будинок". Дівчина з найбільшими натуральними грудьми в Україні влаштувала танці на вулиці