Відома українська співачка Ані Лорак, яка вже тривалий час живе і працює в Росії, поділилася серією нових фото, а також вона анонсувала вихід нового альбому.
Ані Лорак має дуже багато шанувальників, тому співачка намагається тішити їх новими фото, відео або ж просто цікавими подробицями з особистого і творчого життя в своєму Instagram, де за нею стежить 7 мільйонів осіб.
Ані Лорак, яка нещодавно випустила пісню українською мовою зізналася, що скоро у неї вийде повноцінний альбом. Але перед тим, як вона представить нові пісні, співачка відправиться з концертами по російських містах зі своїми хітами.

Ані Лорак, фото з instagram
Ані Лорак, фото з instagram

"З нетерпінням чекаю виходу альбому❤️а вже 27 жовтня зустрінемося в Пітері. Кращі пісні для вас! PS. Як думаєте, коли ми представимо новий альбом?",- розповіла Ані Лорак.

Ані Лорак, фото з instagram
Ані Лорак, фото з instagram

Також Ані Лорак опублікувала серію нових фото, на яких позує на тлі осіннього міста. Співачка одягла стильне чорне пальто, а щоб зробити свій образ більш цікавим вона одягла стильні браслет і ніжні колечка.

Також, Ані Лорак замаскувалася в чорному, забувши про груди: ледь не вивалилася. Співачка Ані Лорак замаскувалася в чорному

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

Раніше повідомляли, що Ані Лорак кардинально змінює життя перед весіллям колишнього: Мурат оцінить. Українська співачка Ані Лорак повідомила радісну новину для своїх шанувальників, які вже довгий час не можуть дочекатися нового альбому