Популярний радянський і російський співак Валерій Леонтьєв повернувся додому після перебування у медичному закладі через коронавірус.

Як повідомляють російські ЗМІ, Валерія Леонтьєва виписали з лікарні. Відомо,що артиста госпіталізували 9 жовтня з температурою, кашлем і слабкістю. У нього підтвердився коронавірус. То ж у лікарні співак пробув менш як тиждень.

Зазначається що після терапії Валерій Леонтьєв пішов на поправку. За словами медиків в артиста намітилася позитивна динаміка тому лікування він зможе продовжити вдома.

Валерій Леонтьєв, фото: Instagram
Валерій Леонтьєв, фото: Instagram

Зокрема аналізи Валерія Яковича виявилися в рамках норми, КТ не виявила ознак пневмонії. Тому пацієнта відправили продовжувати лікування в домашніх умовах.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Євген Комаровський жорстко "пропісочив" невакцинованих українців: "Для багатьох ця осінь стане останньою"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Варто додати, що згідно з даними російських ЗМІ, у співака був діагностований COVID-19. При цьому офіційний представник Валерія Леонтьєва заявляв журналістам, що той "нічим не хворіє".

Валерій Леонтьєв, фото Instagram valera_leontiev
Валерій Леонтьєв, фото Instagram valera_leontiev

Нагадаємо, вічно молодий Леонтьєв зробив ніжний подарунок Ларисі Доліній в День народження: "Сподіваюся, твій не прочитає...". Леонтьєв емоційно привітав Долину, а в тексті привітання натякнув на нового обранця зірки

Як повідомляв портал "Знай.ua", Ларисі Доліній довелося "зникнути" через раптову молодість: "Лялька з пластику". Помолоділу Ларису Доліну не впізнали на новому фото

Також "Знай.ua" писав, Леся Нікітюк розсекретила таємничого коханого: "Я так довго мовчала". Телеведуча Леся Нікітюк нарешті привідкрила завісу свого особистого життя, яке цікавить багатьох, і назвала ім'я свого таємничого коханого