Українці запідозрили конфлікт між Ані Лорак і Тіною Кароль. Про замовлення заговорив блогер Rostyslove Production на своєму ютуб-каналі.

Сім років Ані Лорак не давала ніяких інтерв'ю українським журналістам, і просто ігнорувала їх, але нещодавно все ж вирішила зробити виняток. Однак нещодавно вперше за цей період вона дала коментар журналістам ЖВЛ.

Ані Лорак, фото з instagram
Ані Лорак, фото з instagram

Ані Лорак назвала себе пташкою, яка просто дарує музику без кордонів. В один момент вона зрозуміла, що їй мало місця в Україні, і в країні вона досягла всього після другого місця на Євробаченні. Вона повідомила також, що її критика в нашій країні є замовленням через заздрість. При цьому вона зазначила, що в змові явно замішана жінка, так як чоловіки люблять українську співачку.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

стоїть якась дівчинка, яка хоче: "я точно також хочу
, - повідомила вона.

У підписі до відео багато українців порахували, що цією людиною є Тіна Кароль, про що і написали під відео. Багато хто вважав, що жінка в конфлікті як зі Світланою Лободою, так і з Тіною Кароль.

Про це заговорив блогер на каналі Rostyslove Production. Він скептично поставився до реального факту цькування, але сам порахував, що сама Кароліна підозрює саме Тіну Кароль.

За його словами, Тіна Кароль зараз створює україномовний контент, а Ані Лорак - російськомовний. Між ними нібито немає конкуренції.