Соліст групи Рамштайн прийшов в гримерку до Марі Крайнбері. Про це повідомляє портал Starhit.

Тілль Ліндеманн довгий час проводить у Москві. Нещодавно його застукали за лаштунками акустичного концерту Марі Крайнбрері. Чоловік прибув до гримерки співачки за лаштунками її акустичного концерту.

Тіль Ліндеманн і Світлана Лобода, фото: proexpress.com.ua
Тіль Ліндеманн і Світлана Лобода, фото: proexpress.com.ua

Чоловік побув там близько десяти хвилин. Потім він в компанії друзів пройшов в зал, де опинився за столиком у віп-зоні. Соліст німецької рок-групи уважно спостерігав за тим, як виступає виконавиця, а також обговорював деякі епізоди шоу.

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Поки невідомо, чи є це дружнім візитом або натяком на щось більше. До цього німецький музикант також приходив на виступи української співачки Світлани Лободи. Знаменитостям приписували роман, а також ходили чутки, що Ліндеманн є батьком її молодшої дочки Тільди.

Світлана Лобода, фото з Instagram
Світлана Лобода, фото з Instagram

Поки ці чутки не знайшли підтвердження, сама Лобода про особисте життя воліє не поширюватися.

Нагадаємо, Ані Лорак не пробачить: Філліп Кіркоров склав компанію Моніці Беллуччі, світиться від щастя. Красуня-актриса склала компанію Кіркорову. Сам він прийшов на показ в строкатому костюмі чорно-золотого кольору з масивними коронами замість гудзиків на білій сорочці.