"Міс Україна Всесвіт-2021" звинуватили в тому, що вона веде свій блог російською. У свою чергу дівчина заявила, що має право говорити тією мовою, яка їй подобається.
Дівчина з Дніпропетровська Анна Неплях 15 жовтня завоювала титул "Міс Україна Всесвіт – 2021". Після перемоги в конкурсі за дівчиною стали стежити пильніше і помітили, що в соціальній мережі Instagram вона веде свій блог російською мовою.

Фото зі сторінки Анни Неплях
Фото зі сторінки Анни Неплях

Дівчина довго мовчати не стала і вирішила записати відео українською мовою, в якому розповіла, що знає українську. Однак, через те, що 90% її аудиторії російськомовна вона і веде блог цією мовою.

"За останню добу я отримала мільйон звинувачень в тому, що я в своєму блозі, де 90% аудиторії російськомовні, пишу пости і розмовляю російською, так як не знаю української", – сказала Неплях українською мовою.

Вона також зазначила, що виросла в російськомовній родині і російськомовному місті, тому звикла з дитинства говорити цією мовою. Але, як вона заявила, при цьому українську мову знає. Тому звернулася до всіх хейтерів дозволити їй самовиражатися на тій мові, якою вона сама вважатиме за потрібне.

"Також хочу підкреслити, що я як людина, яка виросла в російськомовній родині в місті, де 90% розмовляють російською мовою, заслуговую поваги і того, щоб самовиражатися на тій мові, якою мені зручно. Дякую за розуміння", - додала"Міс Україна".

Популярні новини зараз
США вдарять по росії у відповідь на застосування ядерної зброї: Зеленський заочно "поховав" диктатора Головне за ніч: могилізація путіна, істерика Тіни Кароль у США, маршрутки без шансону та нові ціни на гречку Чому не можна виливати воду після варіння овочів Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта
Показати ще