Відома українська телеведуча Маша Єфросініна, яка зараз перебуває на відпочинку, показала двох своїх найдорожчих чоловіків.

Маша Єфросініна має чимало шанувальників, тому зірка намагається часто тішити їх новими фото, відео чи просто цікавими новинами з особистого та творчого життя на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram, де за нею стежить 1.5 мільйона осіб.

Маша Єфросиніна на "Лізі сміху", скріншот: Instagram
Маша Єфросиніна на "Лізі сміху", скріншот: Instagram

Нещодавно Маша Єфросініна разом з коханим чоловіком Тимуром Хромаєвим та меншим сином Сашею відправилися на відпочинок на сонячні Мальдіви. Зірка ледь не щодня тішить численних шанувальників новими фото з райського куточка, однак цього разу у розділі stories вона вирішила показати фото двох своїх найдорожчих чоловіків - чоловіка та сина.

Скріншот stories Маші Єфросініної
Скріншот stories Маші Єфросініної

На фото усміхнений Тимур позує тримаючи маленького Сашка за руки. У цей момент маленький син Єфросініної теж посміхається на камеру та тримає за руки свого тата.
Варто нагадати, що Маша Єфросініна та Тимур Хромаєв перебувають у щасливому шлюбі з 2003 року. Разом подружжя виховує доньку Нану та сина Сашка.