Київське "Динамо" 2 листопада прийняло каталонську "Барселону" в 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. У результаті матчу Динамо програло Барселоні з рахунком 1:0.

Перший тайм матчу Динамо-Барселона в Лізі чемпіонів пройшов без забитих м'ячів, попри те, що обидві команди створили чимало моментів.

На 63-й хвилині було призначено пенальті у ворота Динамо - Ансу Фаті отримав по ногах у штрафному майданчику. Але арбітр скасовує пенальті після використання системи VAR. На 70 хвилині у ворота киян гол забиває Ансу Фаті й Барселона таки виходить вперед.

Поєдинок четвертого туру групового раунду ЛЧ пройшов на НСК "Олімпійський" у Києві у вівторок, 2 листопада, о 22:00. Сьогодні у Динамо був останній шанс зачепитися за вихід в 1/8 Ліги чемпіонів.