Під стіни Верховної Ради України прийшла колишня нардепка Надія Савченко і навіть сестру взяла з собою. За її словами, вона точно підтримує акцію. Також можна помітити, що всі свої заяви Надія озвучила українським журналістам стоячи зі стаканчиком кави або чаю в руці.

Про це стало відомо завдяки відео одного з українських видань, яке вже доступне в мережі YouTube.

Надія Савченко на мітингу проти вакцинації, скріншот: YouTube
Надія Савченко на мітингу проти вакцинації, скріншот: YouTube

"Держава порушує права людини: право на роботу, на освіту. Кожен має право вільно пересуватися країною, це право порушено. За всі права людини, які порушено потрібно боротися. Дана акція абсолютно мирна і адекватна", - заявила Надія Савченко.

Також Савченко прокоментувала вручення їй та її сестрі Вірі Савченко, підозри за використання підробленого сертифіката про вакцинацію. Йдеться про інцидент, який трапився просто в аеропорту Бориспіль, де жінок нібито підловили на використанні "підробленого" сертифіката про вакцинацію.

Популярні новини зараз
Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Гороскоп на сьогодні 3 липня: неприємні сюрпризи, перешкоди у кар'єрі та несподівані витрати – прогноз для всіх знаків Зодіаку Важливу соцвиплату можуть збільшити мінімум вдвічі: кому обіцяють більше грошей Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще

"Жодного документа окрім закордонного паспорта громадянина України не було. Все інше, ПЛР-тест, якийсь сертифікат, це не документи які регламентуються законами України. Мета цієї справи - залякати народ за допомогою притягнення до відповідальності публічної людини. Точно можу сказати, що жодних підроблених документів ми не замовляли, не виготовляли, не купували і не використовували", — заявила Надія Савченко.

Раніше повідомляли, Надії Савченко та її сестрі вірі вручили підозру за підроблений сертифікат: намагалися пробратися в Україну.

Як повідомляв Знай.uа, у черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла.

Знай.uа писав, "Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати.