Донецький "Шахтар" постав у поєдинку четвертого туру Ліги чемпіонів проти мадридського "Реалу" сьогодні, 3 листопада, о 19:45. У результаті гри Шахтар програв з рахунком 2:1.

Перший гол "Реал" забиває на 14 хвилині матчу і таким чином виходить вперед після грубої помилки захисту. Відзначився Карім Бензема - 1:0. На 39 хвилині "Шахтар" зрівнює рахунок - Фернандо забиває перший гол "гірників" в поточному євросезоні.

Таким чином Реал і Шахтар пішли на перерву з рахунком 1:1 на табло. У другому таймі Реал знову виходить вперед. На 61 хвилині гол у ворота "Шахтаря" забиває Карім Бензема - 2:1. У наступному турі Шахтар зустрінеться з Інтером в Італії 24 листопада.

Поєдинок групи D Шахтар і Реал зіграли на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді. Шахтар і Реал зустрічалися два тижні тому на київському НСК Олімпійський. Тоді Шахтар отримав у своє ворота аж 5 м'ячів суперників.