Принцеса Діана протягом 15 років була першою дружиною принца Уельського Чарльза.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
У вересні 2021 року на Венеціанському кінофестивалі відбулася прем'єра стрічки про Леді Ді, яку зіграла Крістен Стюарт з "Сутінків". У прокаті стрічка виявилася лише через кілька місяців, 5 листопада.
А зараз на одному з неофіційних акаунтів з'явилося кумедне відео, в ході якого з'являється безліч фотографій принцеси Діани - від серйозних до смішних.
"Всім хороших часів...", "😍😂", - пишуть користувачі в коментарях.
У неділю в цьому ж профілі з'явилися два знімки красуні, зроблені 26 років тому, на відкритті ліверпульської жіночої лікарні. Принцеса постала в яскравому помаранчевому образі.
Нагадаємо, в мережі показали унікальні кадри з весілля принцеси Діани: принц Чарльз не стримався і заплакав
Як повідомляв "Знай.ua", Крістен Стюарт приміряла головні наряди принцеси Діани, і зізналася у своїх почуттях: "Був страшний день"
Знай.ua писав, президент активно підбивав клини до принцеси Діани до її загибелі: оберемки троянд і "жінка мрії"