Відома українська блогерка і переможниця шоу "Холостяк" Даша Квіткова поділилася з шанувальниками новим фото і заговорила про стосунки.
Дружина телеведучого Микити Добриніна Даша Квіткова дуже активно веде свій блог, де за дівчиною і її життям із задоволенням стежать 1.7 мільйона чоловік. На цей раз блогерка вирішила поговорити зі своїми підписниками на тему відносин.
Даша Квіткова зазначила, як важливо не намагатися когось утримати. Адже так ви будете завдавати біль і страждання собі та іншій людині.

Фото зі сторінки Даші Квіткової
Фото зі сторінки Даші Квіткової

"Не намагайтеся когось або щось утримати у своєму житті. Це лише приведе вас до страждання. Озирніться навколо. Природа дуже мудра. Все навколо складається зі стихій. Спробуйте утримати вогонь - і ви обпечетеся. Вітер, воду або землю, – і вони кинуться висипатися крізь пальці. Все народжене вільним. Ваше завдання лише створювати умови для того, щоб багаття яскравіше горіло, але ніяк не тримати його, інакше він вас поглине. Свобода - ось що важливо", - розповіла Даша Квіткова.Даша Квіткова зазначає, що саме тому важливо давати людям навколо свободу, адже це дуже важливо для комфортного існування.

"Дайте людям і речам навколо вас свободу, не тримайте їх, не чіпляйтеся за них, за уявлення про них. І тоді ви створите максимально комфортні умови для свого вільного життя і для життя оточуючих. Люди самі будуть прагнути бути з вами, адже ви даєте їм найважливіше – свободу", — підсумувала вона.

Нагадавши, що Даша Квіткова зізналася, хто в її родині "господар" - про Микиту Добриніна ні слова: "диктує свої правила...".

Популярні новини зараз

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Показати ще
Раніше Знай писав, що заплакана Даша Квіткова з сином стривожила українців, Микита Добринін не реагує: "важка робота"