Українська поп діва Тіна Кароль завжди дивує чуттєвими композиціями та відеороботами. Саме через це її полюбили мільйони українців та тепер з задоволенням стежать за життям артистки.

Через це у мережі з'являються цілі сторінки присвячені її життю. На одній з таких у соцмережі Instagram під назвою synthetic_love_is_dantina фанати Тіни Кароль опублікували нове відео з зіркою.

Фото зі сторінки Тіни Кароль
Фото зі сторінки Тіни Кароль

На опублікованих кадрах можна помітити невеличку фан-зустріч з Тіною Кароль. Кілька її шанувальниць прийшли до своєї улюблениці аби подарувати їй квіти та попросити автограф. Тіна Кароль взялася підписувати світлини на якій була зображена вона на молдавський співак Дан Балана, з яким зірці приписують роман.

Фото зі сторінки Тіни Кароль
Фото зі сторінки Тіни Кароль

Мовляв, між Тіною Кароль та Даном Баланом виникла іскра під час зйомок популярного шоу "Голос країни", де артисти були зірковими наставниками. Що цікаво, й самі виконавці не одноразово підігрівали ці чутки та навіть випустили спільну романтичну композицію під назвою "Помнишб".
Під час маленької фан-зустрічі Тіна Кароль встигла ще й поспілкуватися з шанувальницями, які прийшли до неї. Зокрема, вона коментувала світлини на яких була зображена з Даном Баланом.

Фото зі сторінки Тіни Кароль
Фото зі сторінки Тіни Кароль

"Ой, ці малюночки. Малюночки. Клас. Це ж намальовано, бо буває фотшоп", - сказала вона.

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще
А потім вона подивилася на одну зі світлин та зазначила: "Мамо, а де це ви поселилися?".