Королева Великобританії Єлизавета II стурбувала шанувальників своїми посинілими руками. Відповідний пост з'явився на офіційній Instagram-сторінці королівської сім'ї.

Після проблем зі здоров'ям королева Єлизавета здалася на людях і прийняла генерала Ніка Картера. Однак британці відзначили не саме здоровий вигляд Єлизавети.

"Королева сьогодні прийняла генерала сера Ніка Картера на аудієнції у Віндзорському замку після того, як він відмовився від посади начальника штабу оборони", - повідомляє Instagram-сторінка королівської сім'ї.

Фоловери активно почали писати коментарі з побажанням здоров'я.

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

"Її руки були першим, що я помітив ... сподіваюся, HM відчуває себе добре ❤️❤️"; "Боже, Бережи королеву Єлизавету", - повідомляють вони.

Відзначимо, що 14 листопада жалобної церемонії Remembrance Sunday service, яка присвячувалася Дню поминання загиблих військових, королева не з'явилася, тому що вранці пошкодила спину і не мала можливості проводити багато часу на ногах. Це спровокувало занепокоєння британців.

Нагадавши, що королева Британії Єлизавета II потрапила в лікарню: прем'єр Борис Джонсон виступив з терміновою заявою. Стало відомо, як почувається королева Британії після кількох днів відпочинку через хворобу