Донька відомої співачки Ані Лорак Софія надихнулася своєю зірковою матусею та теж вирішила активно вести свої соцмережі.

10-річна дівчинка тепер часто ділиться новими фото або ж відео у соціальній мережі Instagram, де за її життям слідкує вже понад 20 тисяч осіб.
Цього разу донька Ані Лорак вирішила поділитися коротеньким відео під одну з популярний зараз пісень. Дівчина повторювала слова знімаючи у цей момент себе на смартфон.

Донька Ані Лорак, скріншот
Донька Ані Лорак, скріншот

Для нового відео донька Ані Лорак та Мура Налчаджіолгу вирішила обрати доволі стильний образ. Вона одягла яскраву кофтинку салатового кольору з чорними візерунками. Свій образ дівчинка доповнила жовтою сумочкою через плече.

Донька Ані Лорак, скріншот
Донька Ані Лорак, скріншот

Варто нагадати, що у 2011 році популярна співачка Ані Лорак народила дівчинку від бізнесмена Мурата Налчаджіолу. Пара назвала її Софією.
Однак у січні 2019 року Ані Лорак розлучилася з Муратом. Зараз дівчинка живе з мамою та часто спілкується з батьком.

Популярні новини зараз
Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Понад 42 гривні за долар: новини про "ядерку" потягнули курс валют вгору, де межа Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть
Показати ще