Матч донецького футбольного клубу "Шахтар" з італійським "Інтером".

Донецьк дуже стійко відіграв перший тайм матчу проти Мілана в Лізі чемпіонів. Перший гол від італійців був скасований арбітром через офсайд. Другий також не був зарахований, тому що перед цим був фол в атаці.

Але все ж, у другому таймі, гравець Джеко з Інтера таки забив у ворота Шахтарю відразу два голи, що і призвело до гучної перемоги італійців.

Шахтар програв Інтеру з рахунком 2:0.

3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Відомо, що матч п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів між клубами "Шахтар" і "Інтер" відбувся 24 листопада, в Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца", і розпочався о 19:45 за київським часом. Трансляцію провели на "MEGOGO"і "Воля TV".

Склади гравців на вирішальний матч:

Інтер: Ханданович, Бастоні, Раноккія, Шкріньяр, Перішич, Чалханоглу, Брозович, Барелла, Дарміан, Джеко, Мартінес.

Запасні: Кордац, Раду, Думфріс, Гальярдіні, Весіно, Коларов, Сенсі, Корреа, Відаль, Дімарко, Д'амброзіо.

Шахтар: Трубін, Матвієнко, Вітао, Марлон, Додо, Степаненко, Майкон, Соломон, Педріньо, Тете, Фернандо.

Запасні: Шевченко, П'ятов, Кривцов, Конопля, Корнієнко, Бондар, Маркос Антоніо, Марлос, Бондаренко, Мудрик, Коноплянка, Сікан.

Нагадаємо, вагітна дружина Кріштіану Роналду записалася на йогу після новини про двійні

Як повідомляв Знай.uа, Динамо розгромило Чорноморець з рахунком 6:1: кияни вийшли в лідери турнірної таблиці

Також портал Знай.uа писав, що Володимир Зеленський зник з пивом, ще й дівчину з собою прихопив