Російська співачка Лариса Доліна в інтерв'ю YouTube-каналу "Скажи Гордеевой", яке вийшло 23 листопада, заявила, що вкрала з чоловіком дитину просто з лікарні.

Кожна мати переживає за свою дитину і ночами не спить, коли та хворіє. Особливо, коли малюк тільки-тільки народився і матусі прислухаються до кожного подиху.

Такою була і новоспечена мама Лариса Доліна, яка зіткнулася з цілковитим свавіллям лікарів, коли народжувала доньку Ангеліну.

Співачка зазначає, що день пологів був найщасливішим в її житті, хоча все було складно і непередбачувано.

Через 3 дні після пологів у Лариси забрали дитину, так як у неї не було ні грама молока. І тоді почалося найстрашніше.

Популярні новини зараз
Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади
Показати ще

"Її приносили до мене рідко, хоча я просила частіше. Потім мені її принесли і вона була вся жовта. Насправді це не звичайна жовтяниця, як у багатьох немовлят, а гемолітична. Захворювання пов'язане з резус-конфліктом. Її, не питаючи мого дозволу, відвезли в лікарню, не сказавши в яку".

Лариса Долина. Фото: Комсомольская правда.
Лариса Долина. Фото: Комсомольская правда.
Лариса Долина. Фото: Комсомольская правда.

Артистка о 6 ранку прийшла за своєю дитиною, а їй сказали, що її немає. Вона впевнена, що якщо б в цей момент біля неї не стояв батько Ангеліни, то Ларису вже відвезли б без свідомості. Лікар (або медсестра) навіть не знали, в яку лікарню відвезли дівчинку.

"Ми сіли в таксі і 8 годин їздили по Москві і шукали, куди могли відвезти мою дитину. У підсумку знайшли в Морозівській лікарні, в боксі, повному тарганів, в жахливому стані і з температурою 41. Це її там так лікували. Я побула з нею добу і через добу ми з її татом вирішили її викрасти. Вона почала худнути, температуру не могли збити."

Палата знаходилася на 1 поверсі. О 4 ранку приїхав чоловік Доліної і вони через вікно втекли. Через деякий час дівчинка стала набирати кілограми, температуру збили, але ось молоко у Лариси так і не з'явилося.

Нагадаємо, що Лариса Доліна страждає через могили мами і бабусі.

Раніше ми повідомляли, що Доліна відростила хвіст і кинула виклик Мадонні.