Стало відомо про те, що зовсім скоро глядачам телеканалу 1+1 покажуть новий серіал під назвою "Алмаз". Зйомки проводяться спільно з каналом і"План Б Продакшн". Коли відбудеться прем'єра - поки що невідомо.

Про це стало відомо завдяки офіційному акаунту 1+1 в соціальній мережі Instagram, де регулярно сповіщають про вже існуючі проекти, а також розповідають про плани на майбутнє.

Це авантюрна пригодницька історія з дуже яскравою любовною лінією. Сюжет будується навколо геніального вченого, який до всього цього є віртуозним авантюристом. Той таємно повернеться в рідну Одесу для того, щоб провчити самозванця, що колись вкрав його винахід-унікальний алмаз.

На шляху до справедливості його чекають цікаві, часом несподівані повороти, які заінтригують глядачів.

Популярні новини зараз
Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Серіал "Алмаз", фото: Instagram
Серіал "Алмаз", фото: Instagram

За сюжетом серіалу Аркадій Ільїн дізнається, що в його рідному місті відбудеться аукціон, де на продаж буде виставлений найбільший у світі штучно вирощений алмаз. Вчений дізнається в ньому результат свого винаходу і неймовірно обурений, адже ініціатором проведення аукціону виявився аферист Едуард Баас.

Ще близько тридцяти років тому він підставив Ільїна, і присвоїмо йому його винахід, тому Аркадію не залишається нічого іншого, як придумати вишуканий план, щоб елегантно помститися зраднику. Він збере цілу команду, яка буде йому в цьому допомагати.

Серіал "Алмаз", фото: Instagram
Серіал "Алмаз", фото: Instagram

За іронією долі він закохається в жінку на ім'я Єва, яка також виявиться шахрайкою, і буде полювати за діамантів. Що ж переможе, любов або бажання роздобути гроші.

"У серіалі зіграють відомі українські актори: зірка улюбленого серіалу глядачів 1+1 "Папік" і "Папік-2", а також "Рідня" - Станіслав Боклан @boklanstas. Актор, якого глядачі знають по комедії "Сидоренко" і "Папік-2" – Дмитро Суржиков @dmitry_surzhykov. Зірка фільму "Чорний ворон" - Аліна Коваленко @linakova. Легенда українського кіно-Ольга Сумська @olgasumska та інші" - йдеться в повідомленні.

Серіал "Алмаз", фото: Instagram
Серіал "Алмаз", фото: Instagram

Нагадаємо, що зірка "Слуги народу" Станіслав Боклан зворушив ніжним кадром з дружиною

Раніше сообащалось, що "Кріпосна" повертається і змусить українців затамувати подих

Також, Станіслав Боклан сяде в крісло Володимира Зеленського