Суд заарештував чотирьох підозрюваних у справі про трагедію в шахті "Листвяжна" в Кемеровській області, де загинуло понад 50 осіб і десятки опинилися під завалами.

За офіційною версією, причина задимлення, яка і призвела до жертв - вибух метану.

Трагедія на шахті
Трагедія на шахті

Після цього суд заарештував інших чотирьох підозрюваних у справі про трагедію в шахті "Листвяжна". Так, стало відомо, що під варту на два місяці відправлені:

- перший заступник директора шахти "Листвяжна" Андрій Молоствов;
- начальник дільниці, на якій сталася трагедія, Сергій Герасименок;
- головний інспектор Біловського відділу Сибірського управління Ростехнагляду В'ячеслав Семикін;
- інспектор Біловського відділу Сибірського управління Ростехнагляду Сергій Винокуров.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів
Показати ще

Пошуково-рятувальна операція на шахті "Листвяжна"
Пошуково-рятувальна операція на шахті "Листвяжна"

Слідство встановило, що Семикін і Винокуров лише заповнили документи про проведення перевірки на ділянці шахти. За фактом, реальної перевірки не було, хоча в квітні Ростех виявив там відразу 139 порушень.

Варто нагадати, що раніше суд також на два місяці заарештував директора шахти "Листвяжная" Сергія Махракова.

Нагадавши, Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не допоможе: "страшна трагедія". На шахті "Листвяжная" сталася страшна трагедія з десятками смертей

Раніше Знай писав, темношкірий хлопець намагався зґвалтувати харків'янку в ліфті після "невдачі" з іншого: "а відео є?". Темношкірий хлопець зайшов за українкою в Харківському ЖК, але попався на камери і"втік"

Також Знай повідомляв, заворушення після мітингу антиваксерів спровокували копів на стрілянину: є поранені, навколо дим і вибухи