Відома українська співачка, а також "Холостячка" Злата Огнєвіч зізналася, що переживає зараз період трансформації, і буде тепер завжди згадувати цей період з посмішкою.

Новий пост був опублікований на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно дівчина ділиться кадрами з фотосесій, а також роздумами на ту чи іншу тему. Останнім часом все частіше знімки з випусків шоу" Холостячки", зйомки якого проходили влітку.

Злата Огнєвіч зазначила, що хоче багатьом поділитися зі своїми шанувальниками, але робити це буде поступово, щоб відразу все не виплеснути.

Зараз з нею відбувається трансформація і оновлення, і даний період вона завжди буде згадувати з посмішкою і вдячністю Всесвіту за те, як вона вміє дивувати і направляти людей в правильне русло.

Популярні новини зараз

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

У військовій частині 20-річного Артемія Рябчука, який вбив 5 людей, сталося два самогубства: командувач Нацгвардії подав у відставку

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

"І ще ☺моє переконання з приводу енергії, яка пронизує абсолютно весь простір - знаходить підтвердження в подіях, людях. Не хочу говорити Вам про'їжджену фразу:" Будьте обережні з думками і установками, які посилаєте в простір", з нею все ясно і так " - йдеться в повідомленні під постом.

Не варто забувати про мислення, якого є основою і базою, на яку можна спиратися. Мислити просто весь час позитивно - не працює, потрібно мислити глибоко, усвідомлено, екологічно. Головне це не забувати, адже це важливо, і допоможе вам в майбутньому.

Нагадаємо, що Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч

Раніше повідомлялося, що напівгола "Холостячка" Злата Огневич під чужі стогони показала, як прийняла себе

Також, Злата Огнєвіч відправила психолога Свечкоренка у фінал