Надя Дорофєєва все частіше привертає до себе увагу після початку сольної кар'єри. Розпад гурту "Время и Стекло" ознаменував нове життя для дружини Володимира Дантеса.

З кожним днем вона все красивіша, яскравіша і цікавіша, що доводять і її нові відео в соціальній мережі в ТікТок.

У черговому ролику Надя постала в затишному образі з пісочним светром, дутою жилеткою і червоними губами, які їй неймовірно личать. Вона зробила ліпсінк-відео на пісню про колишнього, що набирає популярність. Підопічна Потапа співає, показуючи середній палець.

Слова в цій пісні дуже неоднозначні і зачіпають почуття багатьох мам. У ній говориться: "До біса тебе, і твою маму, і твою сестру, і твою роботу, і твою роздовбану машину, і те л*йно, яке ти називаєш мистецтвом. До біса тебе і твоїх друзів, яких я більше ніколи не побачу...".

@nadyadorofeeva

😛 #fuckyou

Популярні новини зараз
Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще
♬ abcdefu - GAYLE

Залишається сподіватися, що Наді просто сподобалася сама пісня, а не вона уособлює ситуацію у неї на цей момент.

У коментарях українці розійшлися не на жарт, в тому числі і через текст пісні. Багато хто подумав, що щось сталося у відносинах з Дантесом, адже у Наді немає обручки на пальці:

"Ця жінка зробила моє дитинство", "Як вона змінилася", " Дантес після перегляду відео 😳", "На Джолі схожа", "Не для людей зі слабкими нервами", "Очі дуже сумні, хочеться дати можливість не зображати веселість на камеру постійно", "Навіщо ти так про матір?", "Посварилися?", "А де обручка?"...

А ось, власне і оригінальна версія даної пісні, яку ліпсінкувала Надя Дорофєєва.

Нагадаємо, що Вова Дантес "віджав" у Наді Дорофєєвої накладні вії.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Дантес зважився на експеримент без Наді Дорофєєвої.