Чоловік, який страждає на ДЦП (дитячий церебральний параліч), зумів створити роботу, яка увійшла до Книги рекордів України. Про це розповіла на своїй сторінці у соцмережі повідомляє керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Вона наголосила, що 32-річний Михайло Горбаток із першою групою інвалідності, отриманою через ДЦП, створив найбільшу в Україні експозицію з сірників, використавши їх аж 13 тисяч штук. Він склав хатинку та двір із прибудовами, а свою експозицію доповнив природними матеріалами.

У Національному реєстрі рекордів його досягнення значиться у категорії «Сила волі».

Для хлопця рекорд став уже другим – у 2015 році він створив точну копію фури із шести тисяч сірників. Усі деталі моделі робочі та обертаються.

Скрін, Instagram Михайло Горбаток
Скрін, Instagram Михайло Горбаток

Популярні новини зараз

"Ц*цьок немає, психоз почався": гола і волога дружина Джастіна Бібера Хейлі показала складки нижче пояса

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

«Виглядає таким добрим та позитивним. Хочеться його обняти. Молодець, класно вийшло!», «Розумничка, крутий цілеспрямований хлопець", "Великий молодець!! Завжди знав що індивідуальні особливості людини, можна використовувати для досягнення рекордів!! Приклад для наслідування і гордість батьків", - захоплюються хлопцем у коментарях.

«Навіщо акцентувати увагу на інвалідності? Скільки можна принижувати людей, тикаючи пальцем, у те, що вони хворі .... прагнуть же в Європу, тут все рівні .... і люди не з обмеженими можливостями, а з особливими потребами», - впевнені інші.