Оля Полякова і Маша Єфросиніна регулярно влаштовують дівич-вечори, хід яких знімають не відео і всі українки можуть послухати міркування двох світських левиць на важливі теми.

Розмови відбуваються в циклі програм "Дорослі дівчатка", темою однією з яких було "Чи можна прийняти і полюбити себе такою, яка є?".

Маша і Оля розповіли багато своїх секретів, зізналися в комплексах... Коли Єфросиніна згадала про булімію, дівчата почали обговорювати те, що потрібно контролювати кількість споживаної їжі і адекватні люди так і роблять.

Однак, Маші прийшла на думку історія про модель Аллу Костромічову, яка їсть, що захоче у великих кількостях і залишається в модельних параметрах завжди.

Алла Костромічова, фото з instagram
Алла Костромічова, фото з instagram

Популярні новини зараз
Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Їсть, Алла пробач, так... У це 40-кілограмове тіло все входить..."

Оля Полякова уточнила, скільки Костромічовый років (їй 35), і додала:

"Нехай поживе ще 8 років... І ми подивимося... Я теж не схильна до повноти, але моя вага - трохи вища, ніж я собі подобаюся... Це приблизно 3-4 кілограми... Я ж проводжу марафони дівчатам, про ПП... Правда я їм про ригання нічого не кажу, але тепер ви знаєте... Так я кажу, що худенькі дівчатка виглядають молодшими, ніж оверсайз..."

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна "віддалася" в досвідчені руки, Оля Полякова позаздрить.

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна обговорила з Іриною Горовою бізнес і Потапа.