Відомий український блогер і фіналістка проекту "Холостяк" Юлія Бельченко, яка відома аудиторії ще як "Зайка", розповіла про таку не особливо приємну річ як клеймо.

Про це її нова публікація на сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є. Регулярно дівчина ділиться з шанувальниками не тільки своїми думками, але і неймовірно гарними фотографіями.

На цей раз вона стоїть поруч з дзеркалом в одному лише нижній білизні білого кольору, і на обличчі ефектний макіяж.

У самій публікації вона вирішила поговорити про таку річ, як клеймо. Це про людей, які бояться, що їх справжнє "я" буде викрито, витягнуто назовні, а після цього ще й висміяно. Це дійсно страшно.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова зробила те, чого не зміг Андрій Задворний на "Холостячці" - Злата Огнєвіч буде "в ауті": "Мрія кожної"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Показати ще

"Суспільство ставить клеймо "поганих дівчаток" на тих, хто не бреше. На тих, хто любить свободу. На тих, хто не боїться жити. Намагаєшся здаватися краще, ніж ти є насправді. Переробляєш і соромишся себе. Відчуваєш себе зобов'язаною відповідати якомусь ідеалу😓" - йдеться в повідомленні під постом.

Юля зазначила, що не потрібно постійно хвалитися перед іншими, трьом самим підвищуючи собі штучно значимість. Можливо хтось не помічає, але так робить більшість людей.

"Те, від чого ти так сильно хочеш позбутися - це дійсно недолік або твоя унікальна особливість, яку ти не хочеш помічати?"- підсумувала дівчина.

Нагадаємо, що Юля "Зайка" перетворилася на королеву жіночих маніпуляцій

Раніше повідомлялося, що Юля "Зайка" з "Холостяка" вирушила на побачення з Монатіком, але отримала в рот від Леся Нікітюк

Також, Юля "Зайка" опинилася з "Холостяком" в Монако, але за ними ув'язалася Надін.