Юрій Горбунов показав фотографію свого сина Івана. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Відомий український актор і телеведучий Юрій Горбунов є популярною особистістю в нашій країні.

На його офіційну Instagram-сторінку підписано близько одного мільйона осіб, з якими він ділиться різноманітними подіями в житті і творчості. Фолловери вкрай активно реагують на кожен його пост, під кожною фотографією тисячі коментарів.

8 грудня Юрій Горбунов опублікував спільну фотографію з Катериною Осадчою. За його словами, автором фотографії є чотирирічний син Іван Горбунов.

Популярні новини зараз

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

"Той момент, коли син забирає у тебе телефон і кричить що він сам знає як треба фотографувати 😇. Останнім часом слова» я сам " – є головними в лексиконі дитини.! Фото by Іван Горбунов # фотографируютдети #семя #ясам", - повідомив він.

Варто нагадати, що Юрій Горбунов і Катя Осадча в лютому 2017 року оголосили, що вони офіційно одружені. 18 лютого 2017 року у подружжя народився син Іван. А вже влітку цього року у пари народився другий спільний син, якого пара назвала Данилом.