У першому сезоні шоу "Холостячка" головною героїнею була акторка Ксенія Мішина. У фіналі вона обирала між Олексієм Тригубенком та Олександром Еллертом. Як всі пам'ятають, обрала вона другого.

Пристрасті не вщухали дуже довго і численні прихильники шоу були впевнені, що вибрала вона не того, а ще й образила такого хорошого Льошу. Через рік Мішина та Еллерт оголосили про розставання, а сам Олексій прийшов до тями і віддає все сили бізнесу, в якому досягає успіху.

Ксенія Мішина та Олексій Тригубенко, скріншот з відео
Ксенія Мішина та Олексій Тригубенко, скріншот з відео

Зовсім нещодавно Тригубенко придбав машину своєї мрії. Про це повідомляв Знай.uа.

Зараз же фіналіст шоу "Холостячка" поділився тим, що займає всі його думки і дав ефективну пораду для молодих людей.

Популярні новини зараз
Арестович поспішає на допомогу накрученим україцям: чому варто виключити варіант ядерного удару У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Батьків путіна попросили вплинути на божевільного сина: дістати з могили Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

"Пам'ятаю, як 5 років тому почав займатися бізнесом і найболючіша тема була - ,ухгалтерія. Мене завжди більше цікавив маркетинг, gродажі, бухгалтерію просто ненавидів, вона прям дратувала мене, але розумів, що без неї ніяк. Став шукати серед знайомих, звертатися в компанії з ведення бухгалтерії та подачі звітів до податкової. Але на той момент мені було дуже дорого наймати бухгалтера або компанію. Доходів ще навіть не було, а правильно все оформляти, виставляти рахунки, акти, подавати звітність потрібно було одразу."

Олексій Тригубенко / фото: Instagram
Олексій Тригубенко / фото: Instagram

Олексій упевнений, що зараз підприємцям-початківцям дуже пощастило. По-перше, є коворкінги, не потрібно офіс знімати. По-друге, є такі додатки, які автоматизують бухгалтерію для ФОП 3ї групи. Все в телефоні - звітність, бухгалтерія та банкінг.

Скріншот поста Олексія Тригубенка
Скріншот поста Олексія Тригубенка

Нагадаємо, що сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після стосунків з Олександром Эллертом.

Раніше ми повідомляли, що українці поскаржилися Григорію Решетнику на вибір "Холостячки" Злати Огнєвіч.