У соціальній мережі розмістили дуже скандальну інформацію. Стало відомо, що Джоан Роулінг висунули дуже незрозуміле і несподіване звинувачення.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці «peopletalk» в Instagram.

"Джоан Роулінг звинуватили в антисемітизмі через гоблінів, керуючих банком "Грінготтс". Подробиці - на сайті @spletnik_ru #spletnik #spletnikru", - підписаний пост в соціальній мережі.

Багатотисячна публіка, яка підписана на сторінку про знаменитостей, просто не змогла втриматися від обурення. Люди не пройшли повз не стали мовчати, вони виговорилися в коментарях з цього приводу.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS
Показати ще

Джоан Роулінг
Джоан Роулінг

"Що курять ці люди?", "Заколебали", "як не соромно гнати на людину, яка дорослим і їх дітям подарувала кращу Всесвіт чарівництва і магії!!!!! Невдячні!!!!!!! Слів немає цензурних для таких нелюдей", "Немає слів ... варто було назвати жінок жінками і понеслося ... залиште Роулінг в спокої !! Вона подарувала шедевр всьому світу, на якому росте вже жодне покоління", "вона комусь дорогу перейшла, не інакше...загнобили вже бідну жінку"," це що за маячня", "як ніби хтось дуже хоче її "скасувати"! Дістали! Вже не знають до чого причепитися! #отстаньтеотроулінг", - залишили відгуки незадоволені юзери соцмережі.

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram.
Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram.

Нагадаємо, що Рон Візлі проговорився про нову частину Гаррі Поттера.