Жодна дитяча новорічна вистава неможлива без казкових героїв і лиходіїв. Багато хто хоче бути в ролі саме героїв, але без підступних "грінчів" неможливий розвиток сюжету.

Зірка "Дизель Шоу" Євген Сморигін вирішив розповісти Олі Поляковій історію про те, як він був не хто знає ким, а самою Бабою Ягою.

Одкровення сталося на шоу "Хто зверху", де чоловіча і жіноча команда змагаються між собою. Незмінними капітанами команд є Сергій Притула та Леся Нікітюк.

Скрін, відео You tube Притула Нікітюк
Скрін, відео You tube Притула Нікітюк

"Мені було років 30 вже, доросла людина. Моя мама працювала в дитячому садку вихователем і попросила мене допомогти на новорічному ранку. У них не було Баби-Яги... Потрібно щоб дітки злякались... Вони підходять до будиночка - група, вихователі, батьки, знімають на камери і я вискакую... І діти розбіглися всі, на паркани я зірвав дитячий ранок...", - розповів Сморигін.

Популярні новини зараз
Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Катя Осадча нажила собі конкурента: Олег Псюк з Kalush Orchestra запустив по всій Європі "панамковий" тренд Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну"
Показати ще

Оля Полякова зазначила, що дружині зірки "Дизель Шоу" дуже пощастило, тому що вона завжди зможе його розкусити, адже він не вміє брехати. "Снігова королева" зробила висновок, що це нахабна, але красива брехня і потрапила в халепу. Адже історія реальна.

Нагадаємо, що брудна зірка "Дизель Шоу" Євген Сморигін подружився з поросям.

Раніше ми повідомляли, що Єгор Крутоголовов змусив Олю Полякову одним ударом розбити дошку на сцені шоу "Маска".