Популярний український співак Артем Пивоваров, під чий хіт "Дежавю" танцювала навіть сама Ольга Бузова в TikTok, давно розбурхує уми і фантазії українських дівчат.

Не всі його прихильниці знають і про спритні золоті ручки виконавця, але він розкрив цю таємницю перед Лесею Нікітюк на шоу "Хто зверху".

Леся та Артем зійшлися віч-на-віч у конкурсі "Правда/брехня" в якому перед учасниками стоїть завдання заплутати суперника своєю історією, щоб опонент не зміг зрозуміти, правда це чи ні.

Пивоваров вирішив згадати про своє медичне минуле.

Артем Пивоваров, скріншот: YouTube
Артем Пивоваров, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Артилеристи прицільним ударом розбомбили базу російських загарбників — допомогли космічні розвідники Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

"Я вступив до медичного коледжу, у нас була практика. Ми пішли до моргу і я кажу "А можна я буду розрізати людину, яка знаходилась на столі?". Чи робив я розріз?"- запитав суперник Нікітюк.

Леся зазначила, що хлопець не вперше на шоу "Хто зверху" і вона особисто розповідала глядачам, що він був медиком, а потім став артистом. Тому вона впевнена, що ця розповідь правдива.

Капітан жіночої команди не прогадала, а сам Пивоваров таким чином подарував дівчаткам один бал.

Нагадаємо, що Артем Пивоваров перед 30-им ювілеєм сів у крісло тракториста, Jerry Heil сподобається.

Раніше ми повідомляли, що Артем Пивоваров "залучив" Jerry Heil своїм голоском: незаймана співачка чекає на катаклізми.