Слава Камінська і Віка Смеюха - колишні солістки групи "НеАнгели". Колектив вже розпався і кожна з дівчат зайнялася своєю сольною кар'єрою. Але ось нещодавно стали вилазити назовні конфлікти дівчат за час дуєтного співу.

Смеюха звинувачувала Камінську в грубості, насильстві і мало не у всіх смертних гріхах, а сама Слава потужно відбивалася від цього. Але не можна заперечувати того, що зірка Камінської сяє зараз набагато яскравіше і багато людей до неї розташовані.

На шоу "Хто зверху" Камінська вирішила відверто поговорити з головним героєм одного з сезонів шоу "Холостяк" Микитою Добриніним.

Парочка зіткнулася в конкурсі "Правда/брехня", де кожному належало розповісти історію про себе.

Микита Добринін, фото: Instagram
Микита Добринін, фото: Instagram

Популярні новини зараз
Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" У Кремлі спробували дати "потужну відповідь" Джо Байдену через допомогу Україні, але лише розсмішили: "Контрсанкції" Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

"Колись, коли утворилася група НеАнгели ми довго займалися, ходили на хореографію... І тут у нас перший концерт, я виходжу на сцену і у мене починають підкошуватися ноги. Я сильно злякалася. Наступного разу я теж виходжу на сцену, десь через півроку, і історія повторилася. Я ходила до психолога, щоб психолог вирішив цю проблему. Правда це чи ні?",- вивалила Камінська.

Чоловік Дарії Квіткової дуже довго сумнівався, кажучи то так, то ні, поки Леся Нікітюк не сказала йому бути більш впевненим у собі. Тоді він відповів, що це правда, але до його засмучення Камінська повернула табличку з написом "Брехня".

Нагадаємо, що Слава Камінська розповіла, як її кинули сплячою в аеропорту.

Раніше ми повідомляли, що Слава Камінська поїхала до Туреччини з близькою людиною: "Завжди мене підтримує".