Наталія Денисенко мало не підвела жіночу команду Лесі Нікітюк на шоу "Хто зверху", де опонентами була чоловіча команда з капітаном Сергієм Притулою.

Тому зірка серіалу "Кріпосна", в якому також знімалася і "Холостячка" Ксенія Мішина, побігла здобувати перемогу безпосередньо у Притули в конкурсі "Правда/брехня".

Сергій Притула, скріншот з відео
Сергій Притула, скріншот з відео

Завдання учасників полягало в тому, щоб розповісти історію або назвати факт про себе. Супернику потрібно було відгадати чи правда це.

Денисенко запитала у Притули, чи правда те, що вона офіційно виходила заміж за свого чоловіка Андрія Фединчика 4 рази.

Популярні новини зараз
Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Сергій Притула вирішив, що саме офіційно це неможливо і це брехня, але він не знав про одну особливість Наталії.

"У нас з Андрієм було 5 весіль, одне з них - кіновесілля, коли ми ще не були чоловіком і дружиною, але офіційно я виходила заміж за нього 4 рази. 4 весілля і 4 документи. Ми одружилися в різних країнах і у мене було 4 весільних сукні, 4 весільних документа, 4 офіційні церемонії тому що я люблю бути нареченою",- розповіла Денисенко.

Нагадаємо, що зірка "Кріпосної" Наталка Денисенко перетворилася на "Холостячку" з білою трояндою.

Раніше ми повідомляли, що Наталка Денисенко з "Кріпосної" спіткнулася об тапочок і переламала хребці.