Відомий російський актор, який отримав широку популярність після серіалу "Свати", Федір Добронравов разом зі своєю дружиною вже практично 40 років.

Вони познайомилися ще в школі, де вчилися разом, Ірина на клас молодша, і з тих пір вони залишаються нерозлучні. Обидва були залучені самодіяльністю, і навіть танцювали в парі.

Це були перші і останні серйозні стосунки чоловіка, і дочекавшись його з армії, вони одружилися.

За освітою жінка вихователь дитячого садка, але, з самого початку сиділа вдома з маленькими дітьми, і тільки потім вийшла на роботу.

Популярні новини зараз
Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Головні новини за 17 травня: похорон зірки "Бригади" Дюжева, дешевий хліб в Україні та нове похолодання Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Федір Добронравов дуже вдячний своїй дружині за те, що коли він з головою йшов в роботу, вона не влаштовувала скандали, а все прекрасно розуміла, і завжди нагадувала про тих, хто його чекає вдома.

Всього у чоловіка двоє дітей, і обидва пішли по стопах свого батька.

Віктора Добронравова знають за багатьма ролями, серед яких "Не родись красивою"," Ранетки", а також" Свати", в яких він знявся разом зі своїм батьком, зігравши його персонажа в молодості.

Іван Добронравов теж став актором, і відомий за такими картинами як "повернення", а також серіалу "Кадетство". На прохання батька молодший син припинив роботу в цьому проекті через складний період навчання в Щукінському училищі.

У коментарях користувачі почали писати, що вони про це думають:

"Ідеальний чоловік🥰";

"А які сини!!! 🥰 Красені, талановиті! Всіх з наступаючим .🥰🥰🥰🥰";

"Пощастило дружині. Ось це заслуга жінки, прожити все життя з одним чоловіком і зберегти сім'ю,а деякі жінки вважають своєю заслугою міняти мужиків";

"Браво! Ні тільки прекрасний актор, але і людина, і чоловік, і чоловік. Як же чудово";

"Валюха більше підходить";

"Один син батька копія, другий мама, клас👍".

Скріншот коментарів, фото: TikTok
Скріншот коментарів, фото: TikTok

Скріншот коментарів, фото: TikTok
Скріншот коментарів, фото: TikTok

Скріншот коментарів, фото: TikTok
Скріншот коментарів, фото: TikTok

Нагадавши, як виглядала сім'я актора Добронравова з "Сватів" багато років тому: з молодого татка в бородатого Діда

Раніше повідомлялося, що Іван Будько зі "Сватів" дав важливу пораду внучці-красуні- "завжди ніж у кишені"

Також, Федора Добронравова зі "Сватів" після підтримки анексії Криму, обійшов "чорний список" СБУ