Ескорт-модель Анастасія Вашукевич (широко відома під псевдонімом Настя Рибка), яка стала фігуранткою гучного скандалу з російським мільярдером Олегом Дерипаскою, занудьгувала без чоловічої компанії. Новий пост, присвячений цій темі, вона розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать 581 тисяча читачів.

Зокрема, вона поскаржилася на нецікавих чоловіків, які її оточують.

"Нудно 3,14здець... Один фоткає свою жопу; другий - чужу машину; третій живе у друга (з мамою); четвертий тр*ха дорослу за бабки; п'ятий просто громадський; шостий - наркоман; у сьомого освіти 8 класів; восьмий схожий на бегемота... і тд. Хлопці, поверніться з небес на землю. Камон. Ваша зарозумілість-ефемерна х * йня», - закликала екскортниця зі стажем.

Рибка вважає, що в чоловіках багато чого не вистачає – або грошей, або фігури, або занадто старий, або маленьке гідність.

Скрін, Instagram Рибка
Скрін, Instagram Рибка

Популярні новини зараз
Путінський пропагандист "заспокоїв" росіян, а також пригрозив світу ядерним ударом: "Не жартома сказав" Російські окупанти заздрять поставкам зброї Україні: у них на контрасті "молоде м'ясо" без бронежилетів Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

"Якщо є рожа, але немає грошей - ти лох. Є гроші, але немає фігури - упс. Є фігура, але немає перспектив - ой. Є все це, але тобі 45-ой-їй. Або 25, але 15 см ... ми мовчимо. Ми бачимо всі ваші запити. Ми не реагуємо, бо толку з вами сперечатися. Ти все одно не зміниш ні свої 40 (років/рублів/баб в тиждень); ні свої 15 (см/хв/колишніх). Який сенс тикати вас у вашу ущербність. Нам Вас шкода. Мовчки шкода, бо не добивають лежачого", - додала вона.

Дівчина зазначила, що зараз «в спортзалі жінок більше, ніж чоловіків». Її подруга розлучається з чоловіком, і, на думку Рибки, та просто «скидає баласт».

Скрін, Instagram Настя Рибка
Скрін, Instagram Настя Рибка

"Куди ми йдемо? Мені здається скоро бари заповнять стильно одягнені жінки в костюмах і з сигарою, які вибирають собі тупу, але красиву мордятину на 1 ніч. А чоловіки будуть збирати форуми на тему: «Чому вона не хоче відносин». Мораль цієї байки: чоловік-це сила, впевненість і стабільність. Ці якості чоловікові дають тільки спорт, бабки і влада. Звичайно, нерозумно з одного боку не користуватися жінками і їх ресурсами, якщо є така можливість. Або недурно, все-таки?", - запитує подруга по найму.

«Я думаю, виходячи із західного порядку, років через 20-30 статеві відмінності будуть зведені нанівець, буде тільки якийсь середній/невизначений стать. До Росії це докотився ще через 30 років», - пишуть в коментарях до запису.

Настя Рибка, фото: Instagram
Настя Рибка, фото: Instagram

Нагадавши, Рибка зізналася в інтимі з кандидатом у президенти України: відомий дядечко.

Знай.uа писав, що Рибка похвалилася, як "компромат" на Трампа тримає її в живих. Рибка розкрила суть "компромату" на Трампа.