Незабаром дві поп діви українського шоу-бізнесу стануть зірковими гостями нового шоу "Ігри талантів" на телеканалі "Україна".
Про це повідомили на офіційній сторінці в Instagram програми "Зірковий шлях".
Так, незабаром на українському телебаченні стартує розважальне шоу "Ігри талантів" за всесвітньо відомим форматом Game Of Talents компанії Fremantle. Тут гравці будуть випробовувати свою удачу та інтуїцію. Їх завдання - знайти приховані оригінальні таланти незнайомців.

Юлія Саніна і Тіна Кароль, фото: Instagram
Юлія Саніна і Тіна Кароль, фото: Instagram

Щоб краще впоратися з завданням учасникам шоу будуть допомагати українські знаменитості, серед яких поп діва Тіна Кароль и фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна. Щоб виграти 150 тисяч гривень, учасник має вгадати приховані таланти 11 незнайомців.

Тіна Кароль, фото: Instagram
Тіна Кароль, фото: Instagram

"Скажу чесно – у мене занадто "хороша" інтуїція, тому я завжди програю в таких проєктах. Але вірю, що нас і всіх глядачів вразять унікальними здібностями", – розповіла Тіна Кароль.

Юлія Саніна. Фото: Instagram
Юлія Саніна. Фото: Instagram
Юлія Саніна. Фото: Instagram

Її колега Юлія Саніна теж не надто покладається на інтуїцію, адже вважає її ненадійною. Фронтвумен гурту THE HARDKISS зазвичай покладається на логіку.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще